Валкано црвено

Валкано црвено

Цена
ден 350.00
Цена со попуст
ден 350.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Лија Смит конечно има се’ што некогаш го посакувала. Нејзиниот брак наликува повеќе на заем од банка отклку доживотна обврска, асликата за нејзиниот живот што таа толку тешко ја изгради се крши пред нејзините очи. Со нејзината нова улога и минатото полно со тајни, Лија мора да одлучи до каде е подготвена да оди за да го задржи она што го украла.

Тарин Фишер е мајсторски надарена со зборови. Без сомнение, ова е еден од најдобрите напишани серијали што сум ги прочитал. Од првиот до последните збор се чувствувам целосно поврзување со приказната.

Нетрпеливо ја чекам и последната книга. Овој серијал целосно го измени текот на мојот живот и срцебиењето. Не можам да функционирам се’ додека не видам како завршува приказната.

Ако се’ уште не сте ја прочитале книгата, направете го тоа сега!!! Приказната е еден апсолутно незаборавен тобоган. Ви ја препорачувам од дното на срцето!!!…