Ајла и среќни засекогаш

Ајла и среќни засекогаш

Цена
ден 270.00
Цена со попуст
ден 270.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Од блескавите улици на Менхетен до месечевите покриви на Париз, заљубувањето е лесно за безнадежниот сонувач Ajла и интроспективниот уметник Џош. Но, кога ќе ја започнат завршната година во Франција, Ајла и Џош брзо се принудени да се соочат со реалноста дека „среќни до крајот на животот“ не е секогаш реалност...