Маичка 'Paradise'
Маичка 'Paradise'
  • Load image into Gallery viewer, Маичка 'Paradise'
  • Load image into Gallery viewer, Маичка 'Paradise'

Маичка 'Paradise'

Цена
ден 800.00
Цена со попуст
ден 800.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Големини - женски: С, М, Л, ХЛ
Материјал: 100% памук

Македонско производство

Димензии на печат: соодветно на големина на маицата
ДИГИТАЛЕН ПРИНТ
Дизајн брендиран.
Препорачано оддржување: машинско перење до 40°C машинско перење, забрането сушење во машина за сушење алишта.